KARALIENĖ JUODA

Juoda – magiška, bet prieštaringa spalva, siejasi su elegancija, rafinuotumu, konservatyvumu. Viena vertus, juoda įkūnija nepriklausomybę, galią, valdingumą, kita vertus, žmonių, kurių spintoje dominuoja tik juodos spalvos drabužiai, gali reikšti, kad žmogus nori pasislėpti, tai gali atspindėti neišsakytas problemas, neišlaisvintus vidinius kompleksus. Juoda spalva garderobe suteikia ramybės, komforto, bei saugumo jausmą. Dažnai juoda spalva įvardinama tinkanti visiems, tačiau taip nėra.

Juoda tinka tik šaltam spalviniui tipui, kaip pvz. Victoria Becham, visiems kitiems rekomenduojama rinktis grafitą, pilką, tamsiai rudą ir kitas alternatyvias juodai spalvas. Žmogus, dėvintis netinkamo atspalvio drabužius, gali atrodyti papilkėjęs, išblyškęs, ligotas, gali paryškėti patamsėję paakiai, raukšlės, atrodyti vyresnis. Jei be juodos spalvos gyventi negalite, tuomet juoda derinkite su kitomis kontrastingomis spalvomis, bei aksesuarais.

Juoda – universali, tačiau pretenzinga spalva, tik preciziškai suderinta juodos spalvos eilutė, raštai, faktūros, aksesuarai, makiažas, bei šukuosena – sėkmingas Jūsų  “Black look” įvaizdžio garantas. Kaip visa tai sukurti ? Maišykite skirtingas, bet puikiai tarpusavyje derančias medžiagas: šilkas – oda ar oversize megztinis ir nėriniai. Faktūromis: grublėtas – lygus ar matinis – žvilgus, pliusuotas – standus.

Rinkitės kontrastingus vėrinius, diržus ar apyrankes, paryškinkite lūpas ryškiu lūpdažiu. Kruopščiai apgalvokite visas detales.

Mitas, jog tik juoda lieknina. Pasirinkę tamsias spalvas, pvz. šokolado, bordo, tamsiai mėlyną išgausite tą patį efektą kaip ir su juoda spalva. Pagrindinė figūros korekcijos esmė yra teisingai parinktas siluetas, ilgis, iškirptė, bei printas.

Juoda – prabangos spalva, tačiau atrodysite brangiai, tik tuomet jei rinksitės kokybiškus audinius, bei tinkamai juos prižiūrėsite, nes ant juodos spalvos drabužių puikiai matosi dulkės, dėmės ir kiti defektai.

Juoda – tai intelektuali, išreiškianti  individualumą spalva, nepavaldi nei amžiui, nei madai ir yra neatsiejama kasdienės, darbo ar vakarinės aprangos dalis. Be jos mes neįsivaizduojame savo garderobo, truputis išmonės, kantrybės, pajautimo ir sėkmė garantuota.