STILISTO PASLAUGOS

____

# Spintos revizija

# Naujo garderobo formavimas

# Garderobo analizė

# Situacinio garderobo formavimas

# Asmeninis apipirkimas

# Išvažiuojamasis apipirkimas

# Įvaizdžio palaikymas

# Asmeninė spalvų analizė

# Šukuosenos formos ir plaukų spalvos parinkimas

# Naujo įvaizdžio kūrimas arba „Full style“

# Kolekcijų formavimas įmonėms

# Kolekcijų išdėstymas parduotuvėse

# Spintos revizija

Jei spinta pilna, bet nėra „ką apsirengti ? –  tuomet ši paslauga kaip tik Jums.

Apžvelgsime Jūsų figūros ypatumus, spalvinį tipą, išanalizuosime kiekvieną Jūsų spintoje esantį drabužį, įvertinsime turimus drabužius, atrinksime tinkančius ir nebetinkančius.

Sukursime maximum derinių iš jau esančių Jūsų spintoje drabužių bei aksesuarų. Nufotografuosime visus galimus derinius. Aptarsime kokių drabužių ar aksesuarų trūksta Jūsų spintoje ir suplanuosime pirkinių sąrašą.

Užsisakius spintos revizijos paslaugą, rekomenduojame įsigyti ir asmeninio apipirkimo paslaugą, kurios metu gausite profesionalius stilisto  patarimus, išankstinį apsipirkimo planą ir pagal jį atrinktus drabužius.  Apsiperkant su stilistu, Jums niekada  nekils dvejonių ar tinkamus drabužius išsirinkote, tai leis sutaupysite ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko.

Valandų skaičius: 2- 4h. 200-400 Eur

Jei paslaugos užsakomos ne Klaipėdos mieste/rajone, papildomai skaičiuojasi transporto išlaidos.

# Asmeninis apipirkimas

Asmeninis stilistas dirba su klientu parduotuvėse, padeda bei konsultuoja įsigyjant garderobą ir aksesuarus.

Profesionalūs patarimai, konkretus pirkinių sąrašas, išankstinis apsipirkimo planas leis sutaupyti ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko, taip pat individualūs patarimai, kaip naujai įsigytus drabužius, aksesuarus derinti su jau turimu garderobu.

Stilisto paslaugos padės kiekvienam, norinčiam kūrybiškai žvelgti į savo turimą garderobą, parduotuvėse ieškoti tik to, kas reikalinga, ir garantuos šimtaprocentinę sėkmę, kelyje į unikalų ir savitą stilių.

Prieš užsakant apsipirkimo paslaugą, būtina atlikti Jūsų garderobo analizę, kurios metu įvertinsime turimus drabužius, atrinksime tinkančius ir nebetinkančius, sudarysime reikiamų pirkinių sąrašą.

 

# Naujo įvaizdžio sukūrimas

Su asmeninio stilisto pagalba apžvelgiamas bei analizuojamas turimas garderobas. Asmeninis stilistas konsultuoja ir padeda įsigyti aprangos bei aksesuarų. Taip pat konsultuoja minimalios garderobo kapsulės formavimo, šukuosenos parinkimo, makiažo atlikimo klausimais, esant poreikiui kitų specialistų konsultacijos (fitneso trenerio, dietologo, choriografo ir t.t.).

Naujo įvaizdžio arba „FULL STYLE“ etapai:

– garderobo analizė arba formavimas

– spalvinio tipo nustatymas

– naujo įvaizdžio kūrimo koncepcijos aptarimas

– šukuosenos formos ir plaukų spalvos, makiažo parinkimas

– garderobo formavimas

– apsipirkimas

– fotosesijos organizavimas

– fotosesija „prieš ir po“

Įkainis priklauso nuo kliento poreikių ir išdirbtų valandų skaičiaus.

# Garderobo formavimas

  • SEZONINIO GARDEROBO FORMAVIMAS
  • NAUJO – KARDINALAUS GARDEROBO FORMAVIMAS
  • SITUACINIO GARDEROBO FORMAVIMAS

 

# SEZONINIO GARDEROBO FORMAVIMAS

Apžvelgsime Jūsų figūros ypatumus ir vizualinės korekcijos būdus: tinkančius siluetus, kirpimus, audinius, fakturas. Nustatysime Jūsų spalvinį tipą.

Atliksime Jūsų garderobo analizę, kurios metu įvertinsime turimus drabužius, išanalizuosime kiekvieną Jūsų spintoje esantį drabužį, atrinksime tinkančius ir nebetinkančius. Aptarsime Jūsų norus ir lūkesčius, taip pat, kokių drabužių ar aksesuarų trūksta Jūsų spintoje. Nusistatysime biudžetą, suplanuosime pirkinių sąrašą. Vyksime į parduotuves pagal sudarytą maršrutą ir išankstinį apsipirkimo planą.

Suformuosime harmoningas, funkcionalias garderobo kapsules. Sukursime maximum derinių iš jau esančių Jūsų spintoje ir naujai nupirktų drabužių bei aksesuarų. Nufotografuosime visus galimus derinius.

# Naujo garderobo formavimas

Norite kardinaliai keisti garderobą ? Tuomet pradėsime dirbti nuo tuščio popieriaus lapo.

Kardinalaus garderobo formavimo etapai:

Apžvelgsime Jūsų figūros ypatumus ir vizualinės korekcijos būdus: tinkančius siluetus, kirpimus, audinius, fakturas. Nustatysime Jūsų spalvinį tipą.

Bus paruoštas: Mood board’as  eskizas-koliažas, kuris supažindins Jus su būsimu įvaizdžiu: stilistika, siluetais, spalvine gama.

Nusistatysime biudžetą, suplanuosime pirkinių sąrašą. Vyksime į parduotuves pagal sudarytą maršrutą ir išankstinį apsipirkimo planą.

Pagal nauja įvaizdį bus suformuotos harmoningos, stilingos,  funkcionalios garderobo kapsulės, t.y  iki 30 vnt drabužių bei aksesuarų.

# SITUACINIO GARDEROBO ARBA SITUACINIO ĮVAIZDŽIO FORMAVIMAS

  • Atostogų ar verslo keliones garderobo formavimas
  • Įvaizdis: krikštynoms, vestuvėms, vaikų šventėms, mergvakariams, teminiams vakarėliams

# Asmeninė spalvų analizė

Spalvos daro didelę įtaką mūsų savijautai, todėl tinkamas spalvų pasirinkimas,  yra labai svarbus. Tinkamos spalvos paryškina veido bruožus, slepia odos paraudimą, patamsėjimus, raukšleles, kuria vientisą ir harmoningą vaizdą.

Žmogus, dėvintis netinkamas spalvas, gali atrodyti papilkėjęs, išblyškęs, ligotas, gali paryškėti patamsėję paakiai ar raukšlės.

Nėra žmogui netinkančios spalvos, svarbu tinkamai pasirinkti derantį jam: šiltą ar šaltą atspalvį, bei kontarstingumo laipsnį. Nuo šio aspekto priklauso ar mums tinka ryškios, pastelinės, prigesintos ar gilios spalvos.

Pagal nustatytą tyrimo metodą išanalizuosime Jūsų prigimtinę spalvų harmoniją. Naudojant net 120 skirtingų spalvų ir atspalvių audinių, stebint ir lyginant, kaip jie įtakoja Jūsų natūralias kūno spalvas išrinksime tinkamiausias spalvas ir jų tonus, sukursime Jūsų asmeninę spalvų paletę, kurią  galėsite įsigyti ir drąsiai naudotis renkantis garderobą.

# Šukuosenos formos ir plaukų spalvos parinkimas